Inloggen
Emailadres:
Wachtwoord:


Categorieen
   NAS

   PCI

   PCMCIA

   Routers

   USB

Winkelwagen
0 artikelen

Subtotaal: € 0,00

Snel zoeken
Informatie
Garantie
Algemene Voorwaarden
Bedrijfsprofiel
Shop Uitleg
Service & Reparatie
Verzendprocedure
RMA formulier
Contact
Nieuwsbrief
Opmerking: Geregistreerde gebruikers ga naar: Mijn account om u aan/af te melden voor de nieuwsbrief.

E-Mail Adres:

Uw naam:

Netwerk
Acces Points
Acces Points
NAS
NAS
PCI
PCI
PCI Express
PCI Express
PCMCIA
PCMCIA
PowerLAN
PowerLAN
Routers
Routers
Routers (WLAN)
Routers (WLAN)
Toebehoren
Toebehoren
USB
USB
WLAN Adapters
WLAN Adapters
WLAN Toebehoren
WLAN Toebehoren
Dutch Computer Centre producten
Cisco :: Power<br />
Injector Cisco :: Power
Injector


Cisco Aironet Power
Injector for 1100, 1200
Series Cisco Aironet«
Power Injector products
increase ...
€ 42,11 Bekijk detailsKoop nu!
ASUS :: RT-AC52U<br />
- Dual-band<br />
draadloze A ASUS :: RT-AC52U
- Dual-band
draadloze A


ASUS :: RT-AC52U -
Dual-band draadloze
AC750 router
€ 67,76 Bekijk detailsKoop nu!
Cisco :: SFP+<br />
Copper Twinax    <br />
10G/SFP+ Cisco :: SFP+
Copper Twinax
10G/SFP+


10GBASE-CU SFP+ Cable 1
Meter Cisco SFP+
Copper Twinax cables
are suitable for very
short distances...
€ 69,58 Bekijk detailsKoop nu!
 
Cisco :: AP2600<br />
Adapter Cisco :: AP2600
Adapter


Power Supply for 1140
Series (Spare) A Cisco
Aironet power supply is
not included with the
Cisco Ai...
€ 48,40 Bekijk detailsKoop nu!
ASUS :: RT-AC66U<br />
WHITE AC1750<br />
DSL-Router ASUS :: RT-AC66U
WHITE AC1750
DSL-Router


ASUS :: RT-AC66U WHITE
AC1750 DSL-Router
€ 117,47 Bekijk detailsKoop nu!
goobay ::<br />
Knikbescherming goobay ::
Knikbescherming


20 m, SC/ST, Duplex,
9/125 ?m, SM, M/M,
Yellow 20m SC/ST
Duplex 9/125 Single
Mode Fiber Patch Cable...
€ 8,47 Bekijk detailsKoop nu!
 
TP-Link ::<br />
TP-Link CAP300   <br /> TP-Link ::
TP-Link CAP300


TP-Link :: TP-Link
CAP300
N300/AP
€ 49,61 Bekijk detailsKoop nu!
TP-Link ::<br />
CAP1750          <br />
 1GE/AC1750 TP-Link ::
CAP1750
1GE/AC1750


TP-Link :: CAP1750
1GE/AC1750/AP
€ 126,93 Bekijk detailsKoop nu!
TP-Link ::<br />
WRE-6001C<br />
Wireless Range<br />
Exte TP-Link ::
WRE-6001C
Wireless Range
Exte


TP-Link :: WRE-6001C
Wireless Range Extender
€ 30,25 Bekijk detailsKoop nu!
 
TP-Link ::<br />
TL-WR840N TP-Link ::
TL-WR840N


TP-Link :: TL-WR840N
€ 19,36 Bekijk detailsKoop nu!
Diverse :: Radio<br />
Binnen&Buiten<br />
antenne F Diverse :: Radio
Binnen&Buiten
antenne F


10-delig telescoop
antenne assortiment
Bevat antennes van ° 6
en 7mm o ANT 107
mmIn:163 mmOut:793 m...
€ 16,70 Bekijk detailsKoop nu!
QNAP :: TS-231P QNAP :: TS-231P

QNAP :: TS-231P
€ 199,42 Bekijk detailsKoop nu!
 
Ubiquiti :: UniFi<br />
AP-AC-PRO Ubiquiti :: UniFi
AP-AC-PRO


Ubiquiti :: UniFi
AP-AC-PRO
€ 136,73 Bekijk detailsKoop nu!
WD :: My Cloud<br />
EX2 Ultra WD :: My Cloud
EX2 Ultra


WD :: My Cloud EX2
Ultra
€ 144,60 Bekijk detailsKoop nu!
Hikvision ::<br />
DS-7216HUHI-K2<br />
DVR Hikvision ::
DS-7216HUHI-K2
DVR


Hikvision ::
DS-7216HUHI-K2 DVR
€ 1.001,52 Bekijk detailsKoop nu!
iDeal